1. Şartlar

(https://sevgiliyesorular.com internet sitesi sevgiliyesorular olarak belirtilecektir)

https://sevgiliyesorular.comweb sitesine erişim sağlayarak, bu hizmet şartlarına, geçerli tüm yasalara ve düzenlemelere bağlı kalmayı ve yürürlükteki tüm yerel yasalara uyma sorumluluğunuz olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız, bu siteyi kullanmanız veya siteye erişmeniz yasaktır. Bu web sitesinde yer alan materyaller yürürlükteki telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı

 1. sevgiliyesorular’ın web sitesindeki materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasına yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için indirme izni verilir. Bu, bir lisans devretme değil, lisans vermedir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:
  1. materyalleri kopyalama ya da değiştirme;
  2. materyallerin herhangi ticari bir amaçla ya da halka açık (ticari ya da değil) kullanımı;
  3. sevgiliyesorular’ın web sitesinde yer alan herhangi bir yazılımı kaynak koda dönüştürmeye veya ters mühendislik yapmaya teşebbüs etmek;
  4. materyallerdeki telif hakkı veya diğer tescil işaretlerini kaldırmak; veya
  5. materyallerin başka bir kişiye aktarımı veya materyallerin başka bir sunucuya “yansıtılması”.
 2. Bu kısıtlamalardan herhangi birini ihlal ederseniz lisans otomatik olarak feshedilir ve aynı zamanda sevgiliyesorular tarafından herhangi bir zamanda feshedilebilir. Bu materyalleri görüntülemeniz sona erdikten veya bu lisans sona erdikten sonra, bulundurduğunuz elektronik veya basılı formatta indirilmiş materyalleri imha etmeniz gerekir.

3. Sorumluluğun sınırlandırılması

 1. sevgiliyesorular’ın web sitesinde yer alan materyaller ‘olduğu gibi’ sunulmaktadır. sevgiliyesorular, açık veya zımni hiçbir garanti vermez ve işbu belgede, sınırlama olmaksızın, zımni garantiler veya ticari elverişlilik koşulları, belirli bir amaca uygunluk veya fikri mülkiyet haklarının ihlali veya diğer hak ihlallerini içeren diğer tüm garantileri reddeder.
 2. Ayrıca, sevgiliyesorular, kendi web sitesiyle veya bu siteyle bağlantılı herhangi bir web sitesiyle ilgili olarak materyallerin kullanımının doğruluğu, olası sonuçları veya güvenilirliği hakkında herhangi bir garanti vermez veya herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar

sevgiliyesorular’ın web sitesindeki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (kâr kaybı veya iş kesintisi dahil ve bunlarla sınırlı olmamak kaydı ile), sevgiliyesorular veya yetkili bir temsilci sözlü ya da yazılı bilgilendirilmiş olsa dahi, sevgiliyesorular veya tedarikçileri sorumlu tutulamaz. Bazı yargı bölgeleri zımni garantiler veya dolaylı ya da arızi zararlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Materyallerin doğruluğu

sevgiliyesorular’ın web sitesinde görünen materyaller teknik, tipografik veya fotoğrafik hataları içerebilir. sevgiliyesorular, web sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, eksiksiz veya güncel olduğunu garanti etmez. sevgiliyesorular, web sitesinde yer alan materyallerde herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir. Ancak sevgiliyesorular, malzemeleri güncellemek için herhangi bir taahhütte bulunmaz.

6. Linkler

sevgiliyesorular, web sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının eklenmesi sitenin sevgiliyesorular tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu tür bağlantılı web sitelerinin kullanımı kullanıcının sorumluluğundadır.

7. Değişiklikler

sevgiliyesorular, web sitesi için bu hizmet şartlarını önceden haber vermeksizin istediği zaman değiştirebilir. Bu web sitesini kullanarak, hizmet şartlarının en güncel haline bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

8. Geçerli Kanun

Bu hüküm ve koşullar Türkiye yasalarına tabidir ve bu yasalara uygun olarak yorumlanır ve geri dönüşü olmaksızın o devlet veya bölgedeki mahkemelerin münhasır yargı yetkisine tabi olursunuz.

9. Genel Kurallar

Sizlere hizmet verebilmek için anonim veriler kullanırız. sevgiliyesorular’ı kullanmaya devam etmeniz durumunda kabul etmiş olursunuz.

Uygulama içerisinde Google reklamları kullanılmaktadır.

Kullanıcıların paylaştığı tüm gönderilerin sevgiliyesorulartarafından onaylanacağı garanti edilmemekte olup, uygun görülmeyen gönderiler/yorumlar onaylanmayabilir.

Kullanıcılar tarafından paylaşılan gönderiler/yorumlar sevgiliyesorular tarafından haber verilmeksizin yayından kaldırılabilir.

Uygun görülmeyen gönderi ve içerikler/yorumlar sevgiliyesorular tarafından haber verilmeksizin yayından kaldırılabilir.

Önerdiğiniz içerik veya içerikler onay işleminden sonra diğer kişilere sunulacaktır. Önerilen içerikler etik ve ahlaki değerlere uygun ise sistemde yayınlanacaktır. Uygun bulunmayan içerikler yayınlanmayacaktır. Yayınlanacak olan içerik ve yorumlar sevgiliyesorular tarafında belirlenecektir.

Uygun olmayan hesaplar/yorumlar/içerikler (Şiddet içerikli içerik paylaşımı, cinsel içerikli içerik paylaşımı veya +18 isim içeren hesaplar) haber verilmeksizin dondurulabilir veya kapatılabilir.

sevgiliyesorular kuralları ve koşulları değiştirebilir.

Hesabı kapatılan kullanıcılara ait içerikler sevgiliyesorular tarafından anonim olarak yayınlanmaya devam edebilir.

Hesabını silen kullanıcılara ait içerikler sevgiliyesorular tarafından anonim olarak yayınlanmaya devam edebilir. Hesap silme işleminden önce yayınlanan içerikler kullanıcı tarafında yayından kaldırılabilir. Kaldırılamdığı taktirde sevgiliyesorular kullanıcı içeriklerini anonim olarak yayınlamaya devam edebilir.

Herhangi bir sorunuz olduğu taktirde lütfen iletisim@sevgiliyesorular.com ile iletişime geçin